krzysztof urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00234 p.243. Kontakt do Krzysztof

Informacje Krzysztof Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00234-p.243), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00234 p.243
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Krzysztof Urbanowicz Profil
Konto Krzysztof Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.