miroslawa urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ MIROSŁAWA HENRYKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/2433. Kontakt do

Informacje Mirosława Henryka Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mirosława Henryka), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/2433), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz miroslawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/2433
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Mirosława Henryka
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Mirosława Henryka Urbanowicz Profil
Konto Mirosława Henryka Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Mirosława Henryka) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mirosława Henryka Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mirosława Henryka Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Mirosława Henryka pochopnie.

Obywatel Mirosława Henryka Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Mirosłowa Henryka; ludzie.

Dane osobowe Mirosława Henryka Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.