slawomir urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ SŁAWOMIR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 02042/687. Kontakt do Sławomir

Informacje Sławomir Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Sławomir), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-02042/687), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz slawomir to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 02042/687
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Sławomir
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Sławomir Urbanowicz Profil
Konto Sławomir Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Sławomir) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Sławomir Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Sławomir Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Sławomir pochopnie.

Obywatel Sławomir Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Słowomir; ludzie.

Dane osobowe Sławomir Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.