stanlaw urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/933. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/933), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/933
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Urbanowicz Profil
Konto Stanisław Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.