waclaw urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/7337. Kontakt do Wacław Urbanowicz

Informacje Wacław Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/7337), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/7337
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Wacław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wacław Urbanowicz Profil
Konto Wacław Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.