wincenty urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ WINCENTY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 02063/26. Kontakt do Wincenty

Informacje Wincenty Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wincenty), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-02063/26), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz wincenty to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 02063/26
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Wincenty
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wincenty Urbanowicz Profil
Konto Wincenty Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Wincenty) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wincenty Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wincenty Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Wincenty pochopnie.

Obywatel Wincenty Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Wincenty Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.