wladyslaw urbanowicz dane co to znaczy

Konto URBANOWICZ WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/3072. Kontakt do Władysław

Informacje Władysław Urbanowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Urbanowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/3072), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowicz wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/3072
Nazwisko: Urbanowicz
Imię/imiona: Władysław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Władysław Urbanowicz Profil
Konto Władysław Urbanowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowicz Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Urbanowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Urbanowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowicz Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Urbanowicz lista podobnych osób Urbanowizc; Urbanowiczowi; Urbnaowicz; Urbanowicza; Urbanowiczowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Urbanowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.