urbanowski dane 001043/1126 co to znaczy

Konto URBANOWSKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/1126. Kontakt do Jan Urbanowski adres

Informacje Jan Urbanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Urbanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/1126), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/1126
Nazwisko: Urbanowski
Imię/imiona: Jan
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Jan Urbanowski Profil
Konto Jan Urbanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowski Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Urbanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Urbanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowski Jan pochopnie.

Obywatel Jan Urbanowski lista podobnych osób Urbanowksi; Urbnaowski; Urbanowskia; Urbanowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Urbanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.