urbanowski dane 0772/1878 co to znaczy

Konto URBANOWSKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/1878. Kontakt do Jan Urbanowski adres i

Informacje Jan Urbanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Urbanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/1878), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/1878
Nazwisko: Urbanowski
Imię/imiona: Jan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jan Urbanowski Profil
Konto Jan Urbanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowski Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Urbanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Urbanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowski Jan pochopnie.

Obywatel Jan Urbanowski lista podobnych osób Urbanowksi; Urbnaowski; Urbanowskia; Urbanowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Urbanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.