michal urbanowski dane co to znaczy

Konto URBANOWSKI MICHAŁ WITOLD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/2625. Kontakt do Michał

Informacje Michał Witold Urbanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Michał Witold), nazwiska (np. Urbanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/2625), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowski michal to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/2625
Nazwisko: Urbanowski
Imię/imiona: Michał Witold
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Michał Witold Urbanowski Profil
Konto Michał Witold Urbanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowski Michał Witold) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Michał Witold Urbanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Michał Witold Urbanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowski Michał Witold pochopnie.

Obywatel Michał Witold Urbanowski lista podobnych osób Urbanowksi; Urbnaowski; Urbanowskia; Urbanowskiowie; Mihał Witold; ludzie.

Dane osobowe Michał Witold Urbanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.