ryszard urbanowski dane co to znaczy

Konto URBANOWSKI RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/2368. Kontakt do Ryszard

Informacje Ryszard Urbanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Urbanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/2368), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowski ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/2368
Nazwisko: Urbanowski
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Ryszard Urbanowski Profil
Konto Ryszard Urbanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowski Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Urbanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Urbanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowski Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Urbanowski lista podobnych osób Urbanowksi; Urbnaowski; Urbanowskia; Urbanowskiowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Urbanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.