wladyslaw urbanowski dane co to znaczy

Konto URBANOWSKI WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/397. Kontakt do Władysław

Informacje Władysław Urbanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Urbanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/397), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowski wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/397
Nazwisko: Urbanowski
Imię/imiona: Władysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Władysław Urbanowski Profil
Konto Władysław Urbanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowski Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Urbanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Urbanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowski Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Urbanowski lista podobnych osób Urbanowksi; Urbnaowski; Urbanowskia; Urbanowskiowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Urbanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.