zygmunt urbanowski dane co to znaczy

Konto URBANOWSKI ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/1106. Kontakt do Zygmunt

Informacje Zygmunt Urbanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Urbanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/1106), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowski zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/1106
Nazwisko: Urbanowski
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zygmunt Urbanowski Profil
Konto Zygmunt Urbanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowski Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Urbanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Urbanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowski Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Urbanowski lista podobnych osób Urbanowksi; Urbnaowski; Urbanowskia; Urbanowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Urbanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.