danuta urbanska dane 0193/6323 co to znaczy

Konto URBAŃSKA DANUTA KUBIAK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/6323. Kontakt do Danuta Kubiak

Informacje Danuta Kubiak Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Danuta Kubiak), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/6323), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska danuta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/6323
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Danuta Kubiak
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Danuta Kubiak Urbańska Profil
Konto Danuta Kubiak Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Danuta Kubiak) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Danuta Kubiak Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Danuta Kubiak Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Danuta Kubiak pochopnie.

Obywatel Danuta Kubiak Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Danuta Kubiak Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.