halina urbanska dane 01256/243 co to znaczy

Konto URBAŃSKA HALINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01256/243. Kontakt do Halina Urbańska adres

Informacje Halina Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Halina), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01256/243), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska halina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01256/243
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Halina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Halina Urbańska Profil
Konto Halina Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Halina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Halina Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Halina Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Halina pochopnie.

Obywatel Halina Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Halima; ludzie.

Dane osobowe Halina Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.