helena urbanska dane 0193/1128 co to znaczy

Konto URBAŃSKA HELENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/1128. Kontakt do Helena Urbańska adres

Informacje Helena Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Helena), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/1128), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska helena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/1128
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Helena
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Helena Urbańska Profil
Konto Helena Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Helena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Helena Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Helena Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Helena pochopnie.

Obywatel Helena Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Helena Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.