jadwiga urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/1403. Kontakt do Jadwiga Urbańska

Informacje Jadwiga Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/1403), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/1403
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jadwiga Urbańska Profil
Konto Jadwiga Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.