jolanta urbanska dane 0242/907 co to znaczy

Konto URBAŃSKA JOLANTA WACŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/907. Kontakt do Jolanta

Informacje Jolanta Wacława Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jolanta Wacława), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/907), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska jolanta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/907
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Jolanta Wacława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jolanta Wacława Urbańska Profil
Konto Jolanta Wacława Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Jolanta Wacława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jolanta Wacława Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jolanta Wacława Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Jolanta Wacława pochopnie.

Obywatel Jolanta Wacława Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Jolanta Wacłowa; ludzie.

Dane osobowe Jolanta Wacława Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.