krystyna urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA KRYSTYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/840. Kontakt do Krystyna Urbańska

Informacje Krystyna Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krystyna), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/840), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska krystyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/840
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Krystyna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krystyna Urbańska Profil
Konto Krystyna Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Krystyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krystyna Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krystyna Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Krystyna pochopnie.

Obywatel Krystyna Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Krystyna Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.