kucicka urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA KUCICKA KAZIMIERA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/1018. Kontakt do Kucicka

Informacje Kucicka Kazimiera Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kucicka Kazimiera), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/1018), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska kucicka to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/1018
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Kucicka Kazimiera
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Kucicka Kazimiera Urbańska Profil
Konto Kucicka Kazimiera Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Kucicka Kazimiera) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kucicka Kazimiera Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kucicka Kazimiera Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Kucicka Kazimiera pochopnie.

Obywatel Kucicka Kazimiera Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Kucicka Kazimiear; ludzie.

Dane osobowe Kucicka Kazimiera Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.