leokadia urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA LEOKADIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 645/1286. Kontakt do Leokadia Urbańska

Informacje Leokadia Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Leokadia), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-645/1286), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska leokadia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 645/1286
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Leokadia
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Leokadia Urbańska Profil
Konto Leokadia Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Leokadia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Leokadia Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Leokadia Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Leokadia pochopnie.

Obywatel Leokadia Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Leokadia Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.