maria urbanska dane 0855/1739 co to znaczy

Konto URBAŃSKA MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1739. Kontakt do Maria Urbańska adres i

Informacje Maria Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Maria), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1739), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska maria to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1739
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Maria
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Maria Urbańska Profil
Konto Maria Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Maria Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Maria Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Maria pochopnie.

Obywatel Maria Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Mraia; Moria; ludzie.

Dane osobowe Maria Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.