sadowska urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA SADOWSKA LILA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/550. Kontakt do Sadowska Lila

Informacje Sadowska Lila Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Sadowska Lila), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/550), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska sadowska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/550
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Sadowska Lila
Jednostka:
Nazwa bazy: KAROLINA
Konto Sadowska Lila Urbańska Profil
Konto Sadowska Lila Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Sadowska Lila) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Sadowska Lila Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Sadowska Lila Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Sadowska Lila pochopnie.

Obywatel Sadowska Lila Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Sadowska Lila Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.