stanlawa urbanska dane 693/690 co to znaczy

Konto URBAŃSKA STANISŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 693/690. Kontakt do Stanisława Urbańska

Informacje Stanisława Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisława), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-693/690), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska stanislawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 693/690
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Stanisława
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: JW. 1481
Konto Stanisława Urbańska Profil
Konto Stanisława Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Stanisława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisława Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisława Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Stanisława pochopnie.

Obywatel Stanisława Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Stanisłowa; ludzie.

Dane osobowe Stanisława Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.