teresa urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA TERESA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00249/1327. Kontakt do Teresa Urbańska

Informacje Teresa Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Teresa), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00249/1327), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska teresa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00249/1327
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Teresa
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Teresa Urbańska Profil
Konto Teresa Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Teresa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Teresa Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Teresa Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Teresa pochopnie.

Obywatel Teresa Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Teresa Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.