teresa urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA TERESA KATARZYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/1939. Kontakt do Teresa

Informacje Teresa Katarzyna Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Teresa Katarzyna), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/1939), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska teresa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/1939
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Teresa Katarzyna
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Teresa Katarzyna Urbańska Profil
Konto Teresa Katarzyna Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Teresa Katarzyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Teresa Katarzyna Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Teresa Katarzyna Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Teresa Katarzyna pochopnie.

Obywatel Teresa Katarzyna Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Teresa Katrazyna; ludzie.

Dane osobowe Teresa Katarzyna Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.