urszula urbanska dane 649/182 co to znaczy

Konto URBAŃSKA URSZULA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 649/182. Kontakt do Urszula Urbańska adres

Informacje Urszula Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Urszula), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-649/182), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska urszula to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 649/182
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Urszula
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Urszula Urbańska Profil
Konto Urszula Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Urszula) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Urszula Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Urszula Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Urszula pochopnie.

Obywatel Urszula Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Urzsula; ludzie.

Dane osobowe Urszula Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.