zoladek urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA ŻOŁĄDEK MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/3771. Kontakt do Żołądek Maria

Informacje Żołądek Maria Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Żołądek Maria), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/3771), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska zoladek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/3771
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Żołądek Maria
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Żołądek Maria Urbańska Profil
Konto Żołądek Maria Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Żołądek Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Żołądek Maria Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Żołądek Maria Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Żołądek Maria pochopnie.

Obywatel Żołądek Maria Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Żołądek Mraia; Żołądek Moria; ludzie.

Dane osobowe Żołądek Maria Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.