alfons urbanski dane 00611/482 co to znaczy

Konto URBAŃSKI ALFONS profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00611/482. Kontakt do Alfons Urbański adres

Informacje Alfons Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Alfons), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00611/482), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski alfons to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00611/482
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Alfons
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Alfons Urbański Profil
Konto Alfons Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Alfons) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Alfons Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Alfons Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Alfons pochopnie.

Obywatel Alfons Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Alfons Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.