andrzej urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/1940. Kontakt do Andrzej Urbański

Informacje Andrzej Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/1940), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/1940
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Andrzej Urbański Profil
Konto Andrzej Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.