andrzej urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI ANDRZEJ TOMASZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/2841. Kontakt do Andrzej

Informacje Andrzej Tomasz Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej Tomasz), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/2841), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/2841
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Andrzej Tomasz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Andrzej Tomasz Urbański Profil
Konto Andrzej Tomasz Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Andrzej Tomasz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Tomasz Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Tomasz Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Andrzej Tomasz pochopnie.

Obywatel Andrzej Tomasz Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Andrzej Tomazs; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Tomasz Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.