bogdan urbanski dane 0242/3174 co to znaczy

Konto URBAŃSKI BOGDAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/3174. Kontakt do Bogdan Urbański adres

Informacje Bogdan Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bogdan), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/3174), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski bogdan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/3174
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Bogdan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Bogdan Urbański Profil
Konto Bogdan Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Bogdan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bogdan Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bogdan Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Bogdan pochopnie.

Obywatel Bogdan Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Bogdan Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.