bronlaw urbanski dane 0892/832 co to znaczy

Konto URBAŃSKI BRONISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0892/832. Kontakt do Bronisław Urbański

Informacje Bronisław Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bronisław), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0892/832), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski bronislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0892/832
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Bronisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Bronisław Urbański Profil
Konto Bronisław Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Bronisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bronisław Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bronisław Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Bronisław pochopnie.

Obywatel Bronisław Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Bronisłow; ludzie.

Dane osobowe Bronisław Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.