czeslaw urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00170/701. Kontakt do Czesław Urbański

Informacje Czesław Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00170/701), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00170/701
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Czesław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Czesław Urbański Profil
Konto Czesław Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.