edward urbanski dane 0194/373 co to znaczy

Konto URBAŃSKI EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/373. Kontakt do Edward Urbański adres

Informacje Edward Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/373), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/373
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Edward
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Edward Urbański Profil
Konto Edward Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Edward pochopnie.

Obywatel Edward Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.