feliks urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI FELIKS profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/1980. Kontakt do Feliks Urbański

Informacje Feliks Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Feliks), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/1980), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski feliks to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/1980
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Feliks
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Feliks Urbański Profil
Konto Feliks Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Feliks) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Feliks Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Feliks Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Feliks pochopnie.

Obywatel Feliks Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Feliks Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.