franczek urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI FRANCISZEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0988/662. Kontakt do Franciszek

Informacje Franciszek Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Franciszek), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0988/662), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski franciszek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0988/662
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Franciszek
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Franciszek Urbański Profil
Konto Franciszek Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Franciszek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Franciszek Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Franciszek Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Franciszek pochopnie.

Obywatel Franciszek Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Francizsek; Farnciszek; ludzie.

Dane osobowe Franciszek Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.