ilicz urbanski dane 0855/1740 co to znaczy

Konto URBAŃSKI ILICZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1740. Kontakt do Ilicz Urbański adres i

Informacje Ilicz Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ilicz), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1740), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski ilicz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1740
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Ilicz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ilicz Urbański Profil
Konto Ilicz Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Ilicz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ilicz Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ilicz Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Ilicz pochopnie.

Obywatel Ilicz Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Ilizc; ludzie.

Dane osobowe Ilicz Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.