jerzy urbanski dane 00283/657 co to znaczy

Konto URBAŃSKI JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00283/657. Kontakt do Jerzy Urbański adres i

Informacje Jerzy Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00283/657), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00283/657
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Radom
Konto Jerzy Urbański Profil
Konto Jerzy Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.