jozef urbanski dane 0772/1879 co to znaczy

Konto URBAŃSKI JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/1879. Kontakt do Józef Urbański adres i

Informacje Józef Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/1879), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/1879
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Urbański Profil
Konto Józef Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Józef pochopnie.

Obywatel Józef Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.