kazimierz urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/841. Kontakt do Kazimierz Urbański

Informacje Kazimierz Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/841), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/841
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Kazimierz Urbański Profil
Konto Kazimierz Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.