krzysztof urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00283/561. Kontakt do Krzysztof Urbański

Informacje Krzysztof Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00283/561), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00283/561
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Radom
Konto Krzysztof Urbański Profil
Konto Krzysztof Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .