marek urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI MAREK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/3248. Kontakt do Marek Urbański adres

Informacje Marek Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/3248), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/3248
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Marek
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Marek Urbański Profil
Konto Marek Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Marek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Marek pochopnie.

Obywatel Marek Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Mraek; Morek; ludzie.

Dane osobowe Marek Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.