marek urbanski dane 00191/197 co to znaczy

Konto URBAŃSKI MAREK PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00191/197. Kontakt do Marek Piotr

Informacje Marek Piotr Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek Piotr), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00191/197), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00191/197
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Marek Piotr
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Marek Piotr Urbański Profil
Konto Marek Piotr Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Marek Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Piotr Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Piotr Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Marek Piotr pochopnie.

Obywatel Marek Piotr Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Mraek Piotr; Morek Piotr; ludzie.

Dane osobowe Marek Piotr Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.