marian urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/1745. Kontakt do Marian Urbański

Informacje Marian Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marian), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/1745), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski marian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/1745
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Marian
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Marian Urbański Profil
Konto Marian Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marian Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marian Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Marian pochopnie.

Obywatel Marian Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Mraian; Morian; ludzie.

Dane osobowe Marian Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.