michal urbanski dane 0193/7297 co to znaczy

Konto URBAŃSKI MICHAŁ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/7297. Kontakt do Michał Urbański adres

Informacje Michał Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Michał), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/7297), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski michal to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/7297
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Michał
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Michał Urbański Profil
Konto Michał Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Michał) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Michał Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Michał Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Michał pochopnie.

Obywatel Michał Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Mihał; ludzie.

Dane osobowe Michał Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.