mieczyslaw urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI MIECZYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/935. Kontakt do Mieczysław

Informacje Mieczysław Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mieczysław), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/935), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski mieczyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/935
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Mieczysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Mieczysław Urbański Profil
Konto Mieczysław Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Mieczysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mieczysław Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mieczysław Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Mieczysław pochopnie.

Obywatel Mieczysław Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Miezcysław; Mieczysłow; ludzie.

Dane osobowe Mieczysław Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.