robert urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI ROBERT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/2927. Kontakt do Robert Urbański

Informacje Robert Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Robert), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/2927), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski robert to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/2927
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Robert
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Robert Urbański Profil
Konto Robert Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Robert) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Robert Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Robert Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Robert pochopnie.

Obywatel Robert Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Borert; ludzie.

Dane osobowe Robert Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.