ryszard urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5020. Kontakt do Ryszard Urbański

Informacje Ryszard Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5020), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5020
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ryszard Urbański Profil
Konto Ryszard Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.