stefan urbanski dane 0892/752 co to znaczy

Konto URBAŃSKI STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0892/752. Kontakt do Stefan Urbański kto to

Informacje Stefan Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0892/752), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0892/752
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Stefan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefan Urbański Profil
Konto Stefan Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Stefan pochopnie.

Obywatel Stefan Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .